Визначено склад кандидатів до юнацької U18 збірної команди України

Федерація хокею України публікує склад кандидатів до юнацької U18 збірної команди України.

До складу увійшли 33 хокеїста - з них 3 воротарів, 10 захисників та 20 нападників.

Зазначимо, що тренери Олександр Бобкін та Костянтин Буценко продовжують працювати з командою у новому сезоні.

Нагадуємо, що чемпіонат світу U18 у першому дивізіоні в групі Б пройде в італійському місті Азіаго з 18 по 25 квітня 2021 року. Суперниками нашої збірної команди будуть однолітки з Австрії, Угорщини, Італії, Словенії та Польщі.

До вашої уваги склад кандидатів до юнацької U18 збірної команди України. 

   

Прізвище

Ім'я

Народився

Команда

 

 

 

 

 

 

 

Арцатбанов

Гліб

02.03.2004

Phoenix Jr. Coyotes (США)

Полгородник

Василь

14.01.2003

ХК "Білий Барс" м. Біла Церква

Сердюк

Савва

28.04.2004

Atlanta Fire (США)

 

 

 

 

 

 

 

Адаменко

Ілля

21.02.2003

Zemgale Juniors (Латвія)

Волков

Володимир

22.02.2004

Slovan Bratislava U18 (Словаччина)

Дахновський

Олексій

02.09.2004

HAKI U18 (Фінляндія)

Євтухов

Андрій

14.01.2003

Springfield Jr. Pics (США)

 

Кисільов

Арсеній

07.06.2004

ХК "Білий Барс" м. Біла Церква

Мельник

Дмитро

18.02.2004

ХК "Донбас" м. Донецьк

Палійчук

Арсен

28.02.2003

Okanagan HC Europe (Австрія)

Портной

Артем

05.03.2003

ХК "Білий Барс" м. Біла Церква

Сушков

Владислав

29.01.2003

Liepaja Juniors (Латвія)

Чолач

Артур

06.06.2003

New Jersey Jr. Titans (США

 

 

 

 

 

 

 

Атаманчук

Павло

29.07.2003

Okanagan HC Europe (Австрія)

Белік

Микита

20.07.2003

Atlanta Fire (США)

Ганута

Максим

01.02.2004

ХК "Дніпро" м. Херсон

 

Грабовецький

Артем

21.08.2003

ХК "Білий Барс" м. Біла Церква

Данілов

Михайло

01.08.2004

Phoenix Jr. Coyotes (США)

Коржилецький

Данило

16.01.2003

HK Bled (Словенія)

Красножон

Михайло

01.12.2003

HC Kosice U18 (Словаччина)

Кривоножкін

Андрій

28.02.2003

МДЮСШ - "Динамо" м. Дніпро

Мельник

Денис

16.04.2004

ХК "Дніпро" м. Херсон

Ніконов

Віктор

10.04.2003

МХК "Сокіл" м. Київ

 

Остроушко

Ілля

16.10.2003

Ässät U18 II (Фінляндія)

 

Панасенко

Богдан

22.04.2003

Liepaja (Латвія)

 

 

Петрошенко

Вадим

11.02.2003

ХК "Білий Барс" м. Біла Церква

Садовіков

Станіслав

20.01.2003

ХК "Донбас" м. Донецьк

 

Савицький

Тимофій

31.05.2003

ХК "Кременчук" м. Кременчук

Семененко

Максим

02.05.2003

95 Giants U18 (США)

 

Трахт

Данило

20.02.2003

Lukko U18 (Фінляндія)

Трандофілов

Веніамін

30.01.2004

ХК "Донбас" м. Донецьк

Трошкін

Володимир

02.08.2004

ХК "Білий Барс" м. Біла Церква

Царьковський

Данило

03.12.2003

HC Panter (Естонія)