Підготовка до Різдвяного турніру триває

З 3 по 7 січня 2020 року у Мінську відбудеться шістнадцятий міжнародний Різдвяний турнір любителів хокею на приз президента Республіки Білорусь Олександра Григоровича Лукашенка.

За дорученням Виконавчого комітету Федерації хокею України від 27 листопада 2019 року підготовкою ветеранської збірної команди України для участі у вищезазначеному турнірі займається віцепрезидент Федерації Вадим Сисюк.

Дванадцять команд-учасниць поділено на чотири групи: Білорусь, збірна Міжнародної федерації хокею, США (група «А»), ОАЕ, збірна Балкан, Китай (Група «В»), Швейцарія, Фінляндія, Україна (Група «С»), Німеччина, Росія та збірна Балтії (група «D»).

Зважаючи на статус і високу популярність змагань команди виступають у ігровій формі, виконаній у національних кольорах, і включають до складу, хоча б одного відомого хокеїста, який є чемпіоном чи призером чемпіонатів світу, і (або) Олімпійських ігор, і (або) НХЛ, КХЛ. 

Наразі склад команди, яка готується до виступу налічує двадцять хокеїстів. Вони будуть змагатися під керівництвом легендарного українського тренера Олександра Сеуканда.

Склад команди України:

Воротарі: Вадим Селіверстов, Тимофій Гаврилов.

Захисники: Сергій Климентьєв, Сергій Садій, Олександр Побєдоносцев, Роман Щербатюк, Олександр Савицький, Денис Ісаєнко, Ігор Кугут.

Нападники: Вадим Сисюк, Олег Шафаренко, Артем Бондарєв, Андрій Срюбко, Олександр Ісаєв, Роман Сальніков, Іван Лаоріонов, Сергій Варламов, Сергій Харченко, Дмитро Христич, Сергій Мазур.

Перша гра нашої команди відбудеться 3 січня  о 13:00 проти швейцарців.

У рамках Різдвяного турніру також заплановано велика кількість заходів соціальної спрямованості, у тому числі і щорічний благодійний проект «Різдвяна традиція» та Різдвяний хокейний форум, який проводиться для обміну знань, об’єднуючи учасників турніру і міжнародних експертів в області хокею. 

Розклад турніру:

03.01.2020 (п’ятниця) 

12:00 Україна – Швейцарія

12:30 Китай – ОАЕ

16:30 Церемонія відкриття турніру

18:00 Білорусь – збірна команда Міжнародної федерації

118:30 Збірна Балтії – Німеччина

04.01.2020 (субота) 

12:00 Росія – Збірна Балтії

12:30 Фінляндія - Україна

18:00 США – Білорусь

18:30 Збірна Балкан – Китай

05.01.2020 (неділя) 

12:00 Німеччина – Росія

12:30 Збірна команда Міжнародної федерації – США

18:00 Швейцарія – Фінляндія

18:30 ОАЕ – Збірна Балкан

 06.01.2020 (понеділок) 

09:00 Мастер-клас для участників турніру ”Золота шайба”

09:30 C3-D3

12:00 Cl -D1 (B1-D1)

12:30 C2-D2

12:30 АЗ-ВЗ

18:00 А1 -В1 (А1-С1)

18:30 А2-В2

07.01.2020 (вівторок) 

09:00 Турнір ”Золотая шайба”: матч за 3-є місце

11:00 Матч збірних команд турніру

12:00 Матч за 3-є місце

14:00 Турнір ”Золота шайба”: фінал

17:00 Початок розважальної програми

18:00 Фінал

Церемонія закриття

Фото: Володимир Нестерович