Запрошуємо на турнір 4-ох націй

Україна прийматиме міжнародний турнір на рівні молодіжних збірних команд (U20).

Змагання відбудеться у місті Бровари з 7 по 9 листопада 2019 року. Участь у турнірі братимуть клубна команда з Білорусі «Мінські Зубри», а також молодіжні збірні Польщі, Литви та України. Матчі відбудуться на льодовій арені ТРЦ «Термінал» за адресою вул. Київська, 316.

Проведенню турніру передуватиме навчально-тренувальний збір команди, який розпочнеться 4 листопада. Для української «молодіжки» цей турнір стане першим ігровим раундом підготовки до молодіжного чемпіонату світу, який з 12 по 18 грудня відбудеться у київському Палаці спорту. На жаль, не всі кандидати до молодіжної збірної, які грають за кордоном,  зможуть виступити на турнірі 4-ох націй, але на матчах чемпіонату в грудні вони обов’язково приєднаються до команди. До речі, квитки на матчі чемпіонату вже можна придбати онлайн на сайті esport.in.ua.

Вперше для турніру 4-ох націй було розроблено спеціальний логотип. На ньому зображено назву турніру та чотири різнокольорові хокейні ключки.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати матчі молодіжної збірної команди, підтримати наших хлопців та насолодитися хокеєм вищого рівня. Необов’язково чекати до грудня, щоб побачити збірну в дії! Заповнимо трибуни та допоможемо нашим хокеїстам перемогти!

Вхід ВІЛЬНИЙ!

До вашої уваги, розклад турніру: