Юніорська збірна України поступається Казахстану в третьому матчі на турнірі в Греноблі

На чемпіонаті світу в Дивізіоні IA, який проходить у французькому Греноблі, юніорська збірна України у третьому турі поступилися одноліткам з Казахстану.

Після ігор з Францією і Данією головний тренер нашої команди трохи змінив поєднання ігрових зв'язок, а в воротах «синьо-жовтих» вперше на турнірі зі стартових секунд з'явився Назарій Сушак.

Казахи відразу ж заволоділи ігровою ініціативою. Складнощів в першій половині стартового періоду українцям додали і два поспіль видалення Дениса Матусевича і Володимира Остапюка. Втім, в більшості Казахстан не зумів забити, але зробив це при грі в рівних складах. Артем Корольов швидше накинув шайбу на п'ятак від синьої лінії, але, закритий і своїми і чужими гравцями Сушак не зреагував - шайба опинилася у воротах - 0:1.

У другому періоді Казахстан продовжував домінувати. Українці знову двічі вилучалися, а ось наші суперники грали «чисто» аж до середини третього періоду. У другому періоді казахи спромоглися забили ще раз - відзначився Алі Кассенов - 0:2.

Ну а в третьому періоді українська оборона остаточно розвалилася. Казахстан закинув три шайби за сім хвилин. Денис Чапора реалізував більшість, Максим Мусоров забив при грі в рівних складах, а Данило Бутенко пробив Назарія Сушака, коли казахи грали в меншості - 0:5.

Варто віддати належне українцям, які знайшли в собі сили не програти всуху. Наша команда забиває у всіх матчах чемпіонату в Греноблі. У ворота Казахстану в більшості завдяки вдалим індивідуальним діям шайбу закинув Євген Абаджян - 1:5.

Але не цей гол став останнім у матчі. Крапку в грі поставили переможці. Аліхан Омірбеков оформив остаточний рахунок - 6:1 на користь Казахстану.

Чемпіонат світу U-18. Дивізіон IA. 3 тур:

Україна - Казахстан 1:6 (0:1, 0:1, 1:4)

Україна: Сушак (Сердюк). Будько - Кругляков, Панков - Матусевич, Ратушний - Сисак, Остапюк – Євтухов. Брага - Тимченко - Целогородцев, Середницький - Дуюн - Борисов, Панченко - Попережай - Болотін, Садовіков- Чіканцев - Абаджян.

Казахстан: Калмиков (Прокоф'єв). Корольов - Шайхмедденов, Діханбек - Залевський, Юмагулов - Бутенко, Бойко Н. – Харламов. Гуссейн - Мусоров - Сайко; Чапора - Філіпенко - Бойко О., Омірбеков - Кассенов - Александров, Іщенко - Войтов - Євлоєв.

Шайби: 0:1 Корольов (Гуссейн, 11:52). 0:2 Кассенов (Омірбеков, 31:10). 0:3 Чапора (Бойко О., Діханбек, 42:54 – більш.). 0:4 Мусоров (Корольов, Бойко О., 47:38). 0:5 Бутенко (Гуссейн, 49:56 – менш.). 1:5 Абаджян (51:09 – більш.). 1:6 Омірбеков (Гуссейн, 57:12).

Воротарі: Сушак – Калмиков