Зірка на честь Дмитра Христича «засяяла» у центрі столиці

4 вересня о 13:00 відбулося урочисте відкриття трьох символічних знаків українських спортсменів на «Площі зірок» біля ТРЦ «Gulliver».

Відтепер площу прикрашають зірки Ірини Дерюгіної – заслуженої майстрині спорту з художньої гімнастики в індивідуальній першості, Андрія Шевченка – найтитулованішого футболіста на пострадянському просторі та найрезультативнішого українського хокеїста в історії НХЛ, дворазового учасника Матчів усіх зірок НХЛ та чемпіона світу 1990 року – Дмитра Христича!

«Це було несподівано! Граючи в хокей, я і не думав, що на мою честь відкриють зірку у центрі Києва!» прокоментував подію Дмитро. Крім цієї відзнаки, експерти Національного реєстру рекордів України вручили відомому спортсмену пам’ятний сертифікат, який підтверджує те, що Дмитро – найрезультативніший український хокеїст в НХЛ (274 закинуті шайби та 363 результативні передачі).

«Я дякую авторам цього соціального проекту, адже людей, на честь яких сьогодні були відкриті зірки, об’єднує те, що їх життя вийшло далеко за межі спорту і їх імена стали символами України. І ми пишаємось тим, що нарешті на цій чудовій площі з’явився хокейний знак українського хокеїста – Дмитра Христича!», - відзначив у своїй промові Президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін.

Нагадаємо, що «Площа Зірок» - це проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва та спорту. Символічні знаки розміром 30 на 60 см виготовлені з латуні та мають покажчик вкладу лауреата (кіно, музика, спорт) і QR код, який веде на сторінку проекту і розповідає про досягнення відомої особистості. Відтепер у центрі столиці сяє 34 зірки і, ми раді, що одна з них хокейна!