В Україні буде розроблено програму розвитку жіночого хокею

Київ із робочим дводенним візитом відвідала менеджер Міжнародної федерації хокею по роботі з жіночими хокейними програмами Бланка Елекеш.

В рамках візиту пані Елекеш провела ряд робочих зустрічей из віце-президентом Федерациї хокею України Юлією Артем’євою та членами жіночого комітету Федерації хокею України, ознайомилася із хокейною інфраструктурою міста Києва, розглянула деталізований звіт щодо проведення першого чемпіонату України з хокею серед жінок в сезоні 2016-2017 років. Найбільшу увагу було приділено розробці довгострокової програми розвитку жіночого хокею в Україні, яка є однією із умов включення збірних команд України до міжнародної змагальної програми серед жінок.

В рамках обговорення програми розвитку пані Елекеш акцентувала увагу на важливості питань рекрутування (залучення) нових гравців в тому числі юних спортсменок, створення базової програми підготовки хокеїсток, підготовки тренерських кадрів для роботи з дівчатами, а також удосконаленні системи проведення національних змагань.

За підсумками візиту було визначено приорітетні напрямки роботи жіночого комітету Федерації на найближче міжсезоння. Зокрема, до початку змагального сезону буде розроблено довгострокову програму розвитку жіночого хокею в Україні та подано її на розгляд Міжнародної федерациї хокею. Основні положення даної програми будуть впроваджені вже під час сезону 2017-2018 року.