Розширений список кандидатів до складу юніорської збірної команди України на сезон 2014-2015 років

Гравець Дата народж. Вихованець Команда Ліга
Воротарі
Дяченко Богдан 06.10.1998 м. Харків ХК Дмитров Чемпіонат Москви (юнаки 1998 р.н.)
Захарченко Дмитро 06.01.1999 м. Київ ДЮСШ Крижинка Чемпіонат України U17
Краснопольський Юрій 15.04.1998 м. Київ Олімпієць Чемпіонат Москвської обл. (юнаки 1998 р.н.)
Кучер Кирило 24.05.1997 м. Київ АТЕК Чемпіонат України
Шарапат Богдан 30.07.1997 м. Харків Holy Ghost Prep. SHSHL
Захисники
Александров Олександр 22.04.1997 м. Харків Michalovce 1. liga juniorov
Бабчук Назарій 15.05.1997 м. Київ Letnany U18 Extraliga U18
Буняк Олександр 06.07.1998 м. Київ Bellingham Jr. Blazers PCAHA
Влад Олександр 20.04.1997 м. Ужгород Sparta U18 Extraliga U18
Ганопольський Іван 09.11.1998 м. Київ Дженералз Чемпіонат України
Григор'єв Андрій 07.02.1998 м. Київ Red Bull U18 RBHRC U18
Жовнір Кирило 07.03.1997 м. Київ Colorado Evolution WSHL
Зельдіч Владислав 01.09.1998 м. Київ Lower Austria Stars 1. liga dorastu (SVK)
Горлушко Олександр 24.08.1999 м. Київ ДЮСШ Крижинка Чемпіонат України U17
Мережко Ігор 30.04.1998 м. Харків Red Bull U18 RBHRC U18
Ступницький Олексій 24.06.1999 м. Харків СДЮСШОР Чемпіонат України U17
Ординський Станіслав 26.07.1998 м. Вінниця IF Nynashamns U18 U18 Elit
Поцілуєнко Юрій 10.06.1998 м. Київ Compete Hockey CSSHL (CAN)
Шпак Юрій 17.04.1997 м. Київ New Jersey Rockets Tier 1 EHL
Надачаючі
Алексанян-Петрович Сергій 20.07.1997 м. Харків СДЮСШОР ЮХЛ
Ворона Олексій 17.08.1997 м. Київ Michalovce 1. liga juniorov
Геворкян Михайло 19.06.1997 м. Харків Орбіта Юніорська ліга Москви (юнаки 1996-98 р.н.)
Генералов Ілля 24.04.1997 м. Київ Атлант Юніорська хокейна ліга ЦФО (юнаки 1998 р.н.)
Герасименко Єгор 11.02.1997 м. Київ Shattuck St. Mary's NLHL
Гулько Антон 18.01.1997 м. Київ St. Johnsbury Vermont HS
Денискін Андрій 14.07.1998 м. Київ Compete Hockey CSSHL (CAN)
Качан Василь-Юрій 13.01.1998 м. Київ IF Nynashamns U18 U18 Elit
Лубяной Артем 03.01.1997 м. Київ North York Renegades GMHL
Мазур Вадим 17.02.1998 м. Київ Red Bull U18 RBHRC U18
Матвієнко Філіпп 21.10.1997 м. Харків СДЮСШОР ЮХЛ
Мостовий Денис 22.09.1997 м. Вінниця HC Wings U18 U18 Elit
Нігматуллін Ренат 07.01.1997 м. Київ St. Johnsbury Vermont HS
Свищев Ярослав 12.03.1997 м. Харків СДЮСШОР ЮХЛ
Ступак Богдан 22.08.1999 м. Київ Lower Austria Stars Erste Bank Juniors U18
Терчієв Артур 17.09.1997 м. Київ Toronto Jr. Canadiens GTHL
Фадєєв Євген 08.10.1997 м. Київ Madison Capitols USHL
Шиманьский Артем 22.10.1999 м. Київ ДЮСШ Крижинка Чемпіонат України U17
Щербаков Дмитро 03.10.1998 м. Київ Stoczniowiec 2014 1 Liga

Старший тренер: Савченко Андрій Миколайович

Тренер: Майко Микола Олександрович

Розширений список кандидатів до складу юніорської збірної команди України на сезон 2015-2016 років

Гравець Дата народж. Клуб Ліга
Воротарі
Дьяченко Богдан 06.10.1998 Донбас Чемпіонат України
Краснопольський Юрій 15.04.1998 Білий Барс Чемпіонат України
Петленко Микита 02.02.1999 Компаньйон Чемпіонат України
Захисники
Артем'єв Микита 05.02.1999 Компаньйон Чемпіонат України
Воронін Олександр 22.10.1999 Комета-Юніор Юніорська хокейна ліга Поволжя
Ганопольський Іван 09.11.1998 Білий Барс Чемпіонат України
Горлушко Олександр 24.08.1999 Компаньйон Чемпіонат України
Григор'єв Андрій 07.02.1998 Донбас Чемпіонат України
Жариков Кирило 04.04.1999 Компаньйон Чемпіонат України
Поцілуєнко Юрій 10.06.1998 Білий Барс Чемпіонат України
Сухонос Данило 16.09.1999 Білий Барс Чемпіонат України
Табашник Микита 18.02.2000 ДЮСШ Беркут Чемпіонат України U16
Швачка Віталій 01.07.1999 Компаньйон Чемпіонат України
Нападаючі
Денискін Андрій 14.07.1999 Білий Барс Чемпіонат України
Коваленко Микита 14.02.1998 Phoenix Knights WSHL
Кривошапкін Гліб 10.05.2000 ДЮСШ Беркут Чемпіонат України U16
Лесніков Микита 06.10.1999 Білий Барс Чемпіонат України
Мазур Вадим 17.02.1998 Торос Юніорська хокейна ліга Урал - Зх. Сибір
Мкртчян Валерій 27.08.1999 Білий Барс Чемпіонат України
Мороз Данило 18.05.1999 HK Trnava U18 Extraliga dorastu U18
Нетреба Олексій 14.01.1999 DU Evolution Elite Academy CAHA Tier 2 Minor AA
Одноворченко Максим 25.10.1998 Юність Чемпіонат України
Пересунько Олександр 08.02.2000 ДЮСШ Беркут Чемпіонат України U16
Рубан Антон 07.08.1998 Білий Барс Чемпіонат України
Ступак Богдан 22.08.1999 Ocanagan Hockey Club Europe Austria U20
Торба Дмитро 20.12.1998 IHC Pisek U18 Liga Starsiho Dorostu
Чорний Дмитро 14.01.1999 Компаньйон Чемпіонат України
Шах Єгор 21.06.1999 Компаньйон Чемпіонат України
Шевченко Ігор 07.07.1999 Білий Барс Чемпіонат України
Шиманський Артем 22.10.1999 Компаньйон Чемпіонат України
Щербаков Дмитро 03.10.1998 Stoczniowiec 2014 1 liga

Дисциплінарні штрафи - чемпіонат U14

Гравець Команда Штраф 1 Штраф 2
Ярослав Краєвський Білий Барс 10' -
Артем Співак Білий Барс 10' -
Святослав Жуков Крижинка 10' -
Микита Пуголовкін Крижинка 10' -
Кирило Болібрух Крижинка 10' -
Ярослав Тимченко ХТЗ 10' -
Олександр Пересунько ХТЗ 10' 10'
(№36 - 10.11.13)

Дисциплінарні штрафи - чемпіонат U13

Гравець Команда Штраф 1
Давид Іващенко Донбас 10'
Родіон Круковський СДЮСШОР-2 10'
Богдан Середницький Сокіл 10'

Дисциплінарні штрафи - чемпіонат U16

Гравець Команда Штраф 1
Дмитро Карнаух Сокіл 10'
Руслан Холодов Сокіл 10'
Іван Ганопольський РВУФК-Академія 10'
Артем Гуржій РВУФК-Академія 10'
Кирило Герасименко РВУФК-Академія 10'