СДЮСШОР (м. Харків) – найкраща хокейна школа України сезону 2016-2017 років!

Харківська Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву вдруге у своїй історії отримала звання найкращої хокейної школи України за підсумками спортивного сезону. Очки до рейтингу харківської школи здобували сім команд у чотирьох вікових категоріях. Серед здобутків харківських хокеїстів – «срібло» у віковій категорії 2002-2003, а також три комплекти бронзових нагород – у категорії 2002-2003, 2005 та ЮХЛ. Загалом харків’яни здобули 75 балів, що на три бали краще за минулорічний результат ДЮСШ «Крижинка».

При цьому другий рік поспіль школа-переможець рейтингу не здобула жодного комплекту золотих нагород. Щоправда, слід зауважити, що жодна із вітчизняних шкіл не здобула золоті нагороди у двох категоріях.

Другу сходинку посіли минулорічні переможці із ДЮСШ «Крижинка» (53 очка). Вихованці столичної школи були представлені у всіх вікових групах.

До п’ятірки найкращих увійшли також ДЮСШ із зимових видів спорту м. Дніпра (41 очко), школа «Галицьких Левів» (36 очок) та ДЮСШ ХК «Донбас» (35 очок).