ЗІГРАНІ МАТЧІ

НАСТУПНІ МАТЧІ

ОФІЦІЙНІ СПОНСОРИ та ПАРТНЕРИ

13.11.2019

Сьогодні, 13 листопада, на київській арені «Шалетт» відбувся другий матч 15-го туру чемпіонату України, в рамках якого зустрічалися місцеві «Крижані Вовки» і херсонське «Дніпро». З перши
Післяматчеві коментарі тренерів ХК

13.11.2019

Костянтин Буценко, головний тренер ХК "Білий Барс": Як оцінюєте сьогоднішній матч? На жаль, не вдалося закинути шайбу у ворота Степана Горячевських. Насправді, ми задоволені грою, а саме
Favorit став партнером Федерації хокею України

13.11.2019

Федерація хокею України та Favorit - один з лідерів ринку України в сегменті gaming & sport entertainment, домовилися щодо партнерства. За підтримки «Офіційного Генерального Спонсора»  Favorit в столичн
Володимир Трошкін  та Поліна Лубенець офіційно - учасники юнацьких зимових Олімпійських ігор

13.11.2019

Переможці фінального етапу Всеукраїнських змагань з хокейної майстерності Поліна Лубенець (МДЮСШ м. Дніпро) та Володимир Трошкін (БВУФК-Білий Барс) візьмуть  участь в юнацьких зимових

12.11.2019

На початку гри «Донбас» спробував захопити ініціативу. Гості намагалися проводити атаки, але господарі майданчика зуміли заспокоїти стартове хвилювання і вирівняли гру. На 14 хвилині д
Свято хокею в Одесі!

12.11.2019

ПІВДЕННА ПАЛЬМІРА ДОЛУЧИЛАСЬ ДО ПРОВЕДЕННЯ НАЙМАСШАБНІШИХ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ З ХОКЕЮ Цієї осені в Україні розпочалися наймасштабніші в історії нашої держави хокейні змагання се
Анонс 15 туру чемпіонату України серед чоловіків

11.11.2019

Вже завтра, 12 листопада, чемпіонат України серед чоловіків повертається після тижневої міжнародної паузи, в рамках якої свої перші навчально-тренувальні збори та турніри провели націо
Національна збірна команда України займає друге місце на естонському турнірі

10.11.2019

Збірна України завершила виступи на турнірі Turkish Airlines Baltic Challenge Cup, який проходив в естонському Талліні. Вигравши свою групу, українці в матчі за перше місце зійшлися з переможцем групи В
Мінімальна поразка молодіжної збірної України

09.11.2019

Гра розпочалася з обопільних атак команд. Ближче до середини першого періоду Артем Целогородцев відкрив рахунок  На другій хвилині другого періоду капітану команди Сергію Логачу вдал
Перша перемога України на турнірі Turkish Airlines Baltic Challenge Cup

09.11.2019

Національна збірна команда України здобула першу перемогу на міжнародному турнірі Turkish Airlines Baltic Challenge Cup, обігравши команду Естонії з рахунком 3: 2. Як і у вчорашньому матчі проти збірної
Крижинка 2 : 0 Донбас