Міжрегіональна дитяча хокейна ліга України (МДХЛУ) - юнаки 2006 р.н. Сезон 2018-2019 - 2 етап
Print
Залікові ігри першого етапу (Група С) 06-10-2018 15:45 Донбас - 2006 5 : 2 СДЮСШОР - 2006

Залікові ігри першого етапу (Група Д) 06-10-2018 16:45 Кривбас - 2006 9 : 4 Дружба-ХТЗ - 2006
  07-10-2018 08:00 Кривбас - 2006 11 : 5 Дружба-ХТЗ - 2006

Залікові ігри першого етапу (Група С) 07-10-2018 14:30 Донбас - 2006 6 : 2 СДЮСШОР - 2006
  20-10-2018 17:00 Дніпро - 2006 4 : 6 Шершні - 2006

Залікові ігри першого етапу (Група Д) 20-10-2018 18:00 Автомобіліст - 2006 10 : 2 Крижинка - 2006

Залікові ігри першого етапу (Група С) 21-10-2018 09:30 Дніпро - 2006 0 : 10 Шершні - 2006

Залікові ігри першого етапу (Група Д) 21-10-2018 16:30 Автомобіліст - 2006 2 : 0 Крижинка - 2006
  05-11-2018 19:00 Кременчук - 2006 6 : 3 Дружба-ХТЗ - 2006
  07-11-2018 08:00 Кременчук - 2006 14 : 6 Дружба-ХТЗ - 2006

Залікові ігри першого етапу (Група С) 10-11-2018 16:25 Лавина - 2006 1 : 2 СДЮСШОР - 2006
  11-11-2018 08:00 Лавина - 2006 4 : 2 СДЮСШОР - 2006
  24-11-2018 16:30 Лавина - 2006 2 : 7 Донбас - 2006
  24-11-2018 17:00 Дніпро - 2006 3 : 4 Сокіл - 2006

Залікові ігри першого етапу (Група Д) 24-11-2018 18:30 Кривбас - 2006 7 : 2 Кременчук - 2006

Залікові ігри першого етапу (Група С) 25-11-2018 08:00 Лавина - 2006 4 : 11 Донбас - 2006

Залікові ігри першого етапу (Група Д) 25-11-2018 09:00 Кривбас - 2006 8 : 9 Кременчук - 2006

Залікові ігри першого етапу (Група С) 25-11-2018 10:00 Дніпро - 2006 3 : 11 Сокіл - 2006
  01-12-2018 17:00 Шершні - 2006 2 : 6 Сокіл - 2006
  02-12-2018 10:00 Шершні - 2006 2 : 8 Сокіл - 2006

Залікові ігри першого етапу (Група Д) 15-12-2018 18:45 Дружба-ХТЗ - 2006 4 : 7 Кривбас - 2006
  16-12-2018 11:00 Дружба-ХТЗ - 2006 1 : 7 Кривбас - 2006

Залікові ігри першого етапу (Група С) 22-12-2018 18:30 Шершні - 2006 5 : 4 Дніпро - 2006
  23-12-2018 11:45 Шершні - 2006 2 : 8 Дніпро - 2006
  12-01-2019 16:15 СДЮСШОР - 2006 2 : 3 Лавина - 2006
  13-01-2019 11:30 СДЮСШОР - 2006 4 : 3 Лавина - 2006

Залікові ігри першого етапу (Група Д) 15-01-2019 18:45 Дружба-ХТЗ - 2006 3 : 7 Кременчук - 2006
  16-01-2019 09:00 Дружба-ХТЗ - 2006 4 : 3 Кременчук - 2006

Залікові ігри першого етапу (Група С) 23-01-2019 18:00 Донбас - 2006 8 : 2 Лавина - 2006
  24-01-2019 08:45 Донбас - 2006 5 : 0 Лавина - 2006

Залікові ігри першого етапу (Група Д) 25-01-2019 18:15 Кременчук - 2006 2 : 6 Кривбас - 2006
  26-01-2019 08:00 Кременчук - 2006 6 : 3 Кривбас - 2006

Залікові ігри першого етапу (Група С) 26-01-2019 16:45 Сокіл - 2006 8 : 6 Дніпро - 2006
  27-01-2019 10:00 Сокіл - 2006 5 : 3 Дніпро - 2006

Залікові ігри першого етапу (Група Д) 01-02-2019 17:30 Крижинка - 2006 3 : 2 Автомобіліст - 2006
  02-02-2019 11:45 Крижинка - 2006 7 : 0 Автомобіліст - 2006

Залікові ігри першого етапу (Група С) 09-02-2019 11:45 Сокіл - 2006 6 : 1 Шершні - 2006
  10-02-2019 12:15 Сокіл - 2006 9 : 3 Шершні - 2006
  16-02-2019 16:00 СДЮСШОР - 2006 0 : 4 Донбас - 2006
  17-02-2019 11:30 СДЮСШОР - 2006 2 : 5 Донбас - 2006

3 коло (група С) 22-02-2019 18:30 Шершні - 2006 3 : 4 СДЮСШОР - 2006
  23-02-2019 11:00 Шершні - 2006 1 : 5 СДЮСШОР - 2006

3 коло (група Д) 23-02-2019 16:40 Кривбас - 2006 6 : 1 Крижинка - 2006
  24-02-2019 12:45 Кривбас - 2006 3 : 1 Крижинка - 2006
  26-02-2019 16:45 Кременчук - 2006 4 : 2 Автомобіліст - 2006
  27-02-2019 08:30 Кременчук - 2006 6 : 4 Автомобіліст - 2006
  02-03-2019 00:00 Крижинка - 2006 - : - Дружба-ХТЗ - 2006

3 коло (група С) 02-03-2019 16:00 СДЮСШОР - 2006 4 : 5 Сокіл - 2006

3 коло (група Д) 02-03-2019 16:30 Автомобіліст - 2006 2 : 7 Кривбас - 2006

3 коло (група С) 02-03-2019 16:45 Лавина - 2006 4 : 6 Дніпро - 2006
  02-03-2019 16:45 Донбас - 2006 7 : 3 Шершні - 2006

3 коло (група Д) 03-03-2019 00:00 Крижинка - 2006 - : - Дружба-ХТЗ - 2006

3 коло (група С) 03-03-2019 08:00 Лавина - 2006 8 : 1 Дніпро - 2006
  03-03-2019 09:45 Донбас - 2006 6 : 3 Шершні - 2006

3 коло (група Д) 03-03-2019 10:30 Автомобіліст - 2006 1 : 6 Кривбас - 2006

3 коло (група С) 03-03-2019 11:30 СДЮСШОР - 2006 4 : 7 Сокіл - 2006

3 коло (група Д) 08-03-2019 18:30 Кременчук - 2006 6 : 7 Крижинка - 2006
  09-03-2019 08:45 Кременчук - 2006 5 : 4 Крижинка - 2006

3 коло (група С) 09-03-2019 16:45 Сокіл - 2006 4 : 3 Донбас - 2006
  09-03-2019 18:00 Дніпро - 2006 3 : 5 СДЮСШОР - 2006
  09-03-2019 18:45 Шершні - 2006 4 : 2 Лавина - 2006

3 коло (група Д) 09-03-2019 18:45 Дружба-ХТЗ - 2006 3 : 1 Автомобіліст - 2006

3 коло (група С) 10-03-2019 08:45 Сокіл - 2006 1 : 2 Донбас - 2006
  10-03-2019 10:15 Шершні - 2006 3 : 7 Лавина - 2006

3 коло (група Д) 10-03-2019 10:45 Дружба-ХТЗ - 2006 6 : 7 Автомобіліст - 2006

3 коло (група С) 10-03-2019 12:15 Дніпро - 2006 5 : 6 СДЮСШОР - 2006

3 коло (група Д) 16-03-2019 00:00 Автомобіліст - 2006 - : - Кременчук - 2006

3 коло (група С) 16-03-2019 08:45 Донбас - 2006 7 : 3 Дніпро - 2006

3 коло (група Д) 16-03-2019 15:30 Крижинка - 2006 1 : 7 Кривбас - 2006

3 коло (група С) 16-03-2019 16:00 СДЮСШОР - 2006 4 : 0 Шершні - 2006
  16-03-2019 19:00 Дніпро - 2006 1 : 9 Донбас - 2006
  16-03-2019 19:15 Лавина - 2006 2 : 5 Сокіл - 2006

3 коло (група Д) 17-03-2019 00:00 Автомобіліст - 2006 - : - Кременчук - 2006

3 коло (група С) 17-03-2019 08:00 Лавина - 2006 2 : 3 Сокіл - 2006
  17-03-2019 08:45 Донбас - 2006 6 : 1 Дніпро - 2006

3 коло (група Д) 17-03-2019 09:45 Крижинка - 2006 3 : 6 Кривбас - 2006

3 коло (група С) 17-03-2019 11:30 СДЮСШОР - 2006 4 : 2 Шершні - 2006
  17-03-2019 19:30 Дніпро - 2006 2 : 5 Донбас - 2006
  18-03-2019 08:00 Сокіл - 2006 - : - Лавина - 2006
  19-03-2019 08:00 Сокіл - 2006 - : - Лавина - 2006
  23-03-2019 00:00 Сокіл - 2006 - : - СДЮСШОР - 2006
  23-03-2019 00:00 Шершні - 2006 - : - Донбас - 2006
  23-03-2019 00:00 Дніпро - 2006 - : - Лавина - 2006

3 коло (група Д) 23-03-2019 00:00 Кривбас - 2006 - : - Автомобіліст - 2006
  23-03-2019 00:00 Дружба-ХТЗ - 2006 - : - Крижинка - 2006

3 коло (група С) 24-03-2019 00:00 Шершні - 2006 - : - Донбас - 2006
  24-03-2019 00:00 Дніпро - 2006 - : - Лавина - 2006
  24-03-2019 00:00 Сокіл - 2006 - : - СДЮСШОР - 2006

3 коло (група Д) 24-03-2019 00:00 Кривбас - 2006 - : - Автомобіліст - 2006
  24-03-2019 00:00 Дружба-ХТЗ - 2006 - : - Крижинка - 2006

3 коло (група С) 06-04-2019 00:00 Лавина - 2006 - : - Шершні - 2006
  06-04-2019 00:00 Донбас - 2006 - : - Сокіл - 2006
  06-04-2019 00:00 СДЮСШОР - 2006 - : - Дніпро - 2006

3 коло (група Д) 06-04-2019 00:00 Крижинка - 2006 - : - Кременчук - 2006
  06-04-2019 00:00 Автомобіліст - 2006 - : - Дружба-ХТЗ - 2006

3 коло (група С) 07-04-2019 00:00 Донбас - 2006 - : - Сокіл - 2006
  07-04-2019 00:00 СДЮСШОР - 2006 - : - Дніпро - 2006
  07-04-2019 00:00 Лавина - 2006 - : - Шершні - 2006

3 коло (група Д) 07-04-2019 00:00 Крижинка - 2006 - : - Кременчук - 2006
  07-04-2019 00:00 Автомобіліст - 2006 - : - Дружба-ХТЗ - 2006