Фінальна серія: передмова до першого матчу

Завтра розпочнеться фінальна серія ХХІІІ чемпіонату України з хокею. У першому поєдинку столичний «АТЕК» на своєму льоду прийматиме хокейний клуб «Кременчук».

«АТЕК» (м. Київ) – ХК «Кременчук» (м. Кременчук)

31 березня 2015 року

Спорткомплекс «АТЕК» (м. Київ, вул. Чистяківська, 20)

Початок матчу о 18:40

Дискваліфікований – Владислав Курський («АТЕК»)

Судді – Максим Урда (рефері), Артем Корепанов та Ілля Хохлов


«АТЕК» – єдина команда серед учасників чемпіонату, яка підіймалася на п’єдестал пошани. Причому робили це «екскаваторники» шість разів. Але брати участь у фінальній серії святошинському колективу так і не випадало нагоди. Чемпіоном 2007 року «АТЕК» став за результатами регулярного чемпіонату (плей-офф тоді не передбачався), а 1995 року «екскаваторники» вибороли другу позицію в фінальній «пульці», яка теж грала за коловою системою.

У «Кременчука» немає й такого досвіду. Команда до нинішнього сезону виступала лише на юніорському та молодіжному рівні. Втім саме колективу з Полтавщини фахівці віддають перевагу перед фінальним протистоянням. Але «АТЕК» прохідним колективом для команди Дмитра Підгурського точно не буде. За іменами кияни виглядають дуже солідно. Плюс хорошу форму набрали Віталій Гаврилюк, який не грав у перших матчах чемпіонату, Олександр Бобкін та Георгій Кіча.

Гості звітного поєдинку не дуже переконливо завершили перший етап, та й серія проти «Витязя» залишила дуже багато запитань. В плюс команді Дмитра Підгурського піде відсутність у складі «АТЕКа» Владислава Курського, дисциплінарний штраф якого у матчі проти «Дженералз» не дозволить нападаючому зіграти у першому поєдинку фінальної серії. Натомість лідер атак «Кременчука» Володимир Чердак набрав дуже пристойну форму.