"Донбас" поступається "Кременчуку" у Дружківці

У рамках 19-го туру регулярного чемпіонату України серед чоловіків «Донбас» приймав «Кременчук».

Перший період став вирішальним для всього матчу. Як пізніше зазначив головний тренер «Донбасу», команда переналаштувалася на поєдинок з принциповим суперником і, як кажуть, «перегоріла». Це призвело до великої кількості штрафних хвилин - 41! З такими дисциплінарними санкціями «Кременчук» зміг тричі реалізувати більшість, одна з яких була подвійною.

У другому періоді Степан Горячевських поступився місцем у воротах Богдану Дьяченко. Після 0:3 в першому періоді «Донбас» доклав максимум зусиль, щоб повернутися в гру. Після голу Севастьяна Карпенка така надія з'явилася, але гості все-таки змогли вирвати нічию у другому періоді, закинувши на 40-й хвилині.

Сергій Вітер на останніх хвилинах пішов ва-банк, знявши з гри воротаря, але і реалізувати «зайвого» не вдалося. Гості змогли перехопити шайбу і відправити її в порожні ворота - 1:5.

«Донбас» - «Кременчук» 1:5 (0:3, 1:1, 0:1)

Шайби: 0:1 - Грицьких (Кисельов - більш.) - 6:02, 0:2 - Хрішпенц (Орлов, Созонов - більш. 5х3) - 15:47, 0:3 - Савченко (Толстушко, Грицьких - більш.) - 19:58, 1:3 - Карпенко (Костіков, Разумов) - 34:51, 1:4 - Толстушко (Савченко) - 39:13, 1:5 - Бондарук (Ворона - П.В.) - 57:58 .

ХК «Донбас»: Горячевських (Дьяченко - з 20:00); Большаков - Пангелов-Юлдашев (А), Ігнатенко - Сильницький, Яковлєв - Жовнір, Мостовий - Григор'єв; Матерухін - Белухін - Васильєв, Лялька (К) - Мазур - Коренчук (А), Рибчик - Подзіньш - Костіков, Разумов - Карпенко - Нікіфоров.

ХК «Кременчук»: Новицький (Гордюшин); Александров - Григорян, Боєвих - Хрішпенц, Грицьких - Толстушко, Горлушко - Роганов; Бондарук - Серанов - Кисельов (К), Созонов - Пукс (А) - Орлов, Савченко - Гриценко (А) - Ворона, Чердак - Олійник - Тютченко.

Джерело: hcdonbass.com