"Кременчук" вчетверте перемагає "Крижаних Вовків"

У 17-му турі чемпіонату України серед чоловіків лідер турнірної таблиці ХК «Кременчук» розгромив київських «Крижаних Вовків» 8:1.

Вже на другій хвилині зустрічі господарі відкрили рахунок. Точним кидком відзначився Олександр Пукс. У середині першого періоду, «Кременчук» подвоїв рахунок, результативно зіграла зв'язка Пукс - Орлов (гол). За півтори хвилини до кінця першого відрізка зустрічі Дмитро Созонов з передачі Орлова зробив відрив у рахунку ще більшим - 3:0.

Друга двадцятихвилинка почалася, як і перша, з швидкого голу. Вже на двадцятій секунді, нападник «Крижаних Вовків», Іван Федосов відіграв одну шайбу. Вже через шість хвилин Олексій Ворона зробив рахунок 4:1. А ще через сім хокеїсти «Кременчука» довели рахунок до розгромного - 6:1 (відзначилися Микола Кисельов та Дмитро Созонов (дубль)). У «вовків» була можливість забити другий гол за 40 секунд до кінця періоду. Непоганий комбінаційний розіграш продемонструвала зв'язка Шабанов - Воробйов. Але воротар «Кременчука» В'ячеслав Новицький зіграв надійно, відбивши шайбу.

У заключному відрізку поєдинку, підопічні Олександра Савицького закинувши ще пару шайб довели рахунок до 8:1. Точними ударами відзначилися Дмитро Орлов (дубль) і Всеволод Толстушко.

«Кременчук» - Крижані Вовки - 8:1 (3:0, 3:1, 2:0)

Шайби: 1:0 - Пукс (Боєвих) - 1:18, 2:0 - Орлов (Созонов, Пукс) - 08:55 3:0 - Созонов (Пукс, Орлов) - 18:27, 3:1 - Воробйов (Федосов, Чуйков) - 20:23, 4:1 - Ворона (Толстушко, Савченко) - 25:58, 5:1 - Кисельов (Орлов) - 32:42, 6:1 - Созонов (Пукс - більш.) - 33:34, 7: 1 - Орлов (Созонов, Пукса) - 41:41, 8: 1 - Толстушко (Гриценко, Савченко) - 59:27.

ХК «Кременчук»: Новицький (Гордюшин); Бабрусьов - Григорян, Пукс (А) - Свіщев, Орлов - Варава, Созонов - Александров; Бондарук - Серанов - Кисельов (К), Горлушко - Чердак - Ворона, Гриценко (А) - Хрішпенц - Боєвих, Толстушко - Грицьких - Савченко.

ХК «Крижані Вовки»: Хапков (Дуве з 33:34); Федосов - Сисак, Воронін (А) - Боронило, Фроленко (А) - Курпіч, Лісін; Шабанов - Чуйков - Черемнов, Мкртчян - Воробйов - Гіндуллін, Колядинський - Дворник (К) - Овчінніков, Удовиченко.

Джерело: hckremenchuk.com.ua