"Донбас" легко розправився з "Крижаними Вовками"

13 жовтня у Києві на арені «Шалетт» «Крижані Вовки» приймали «Донбас».

Інтрига і рівна боротьба в матчі протрималися рівно першу двадцятихвилинку. У «вовків», як мінімум, було 5 можливостей відкрити рахунок. Звісно, і гості могли закинути декілька шайб, але Максим Дуве, воротар «Крижаних Вовків», надійно захищав ворота.

Переломний момент стався у другому періоді. За перших п’ять хвилин другої двадцятихвилинки дубль оформив Віталій Лялька та ще однією шайбою відзначився Вадим Мазур.  Згодом ще одну шайбу у свій актив записав гравець донеччан - Денис Мостовий.

У третьому періоді ситуація залишилася незмінною. Шайба від Євгена Нікіфорова і дубль від Олександра Васильєва - як результат - 0:7 на користь «Донбасу».

«Крижані Вовки» - «Донбас» 0:7 (0: 0, 0: 4, 0: 3)

Шайби: 0:1 - Лялька (Сильницький, Коренчук - більш.) - 20:45, 0:2 - Мазур (Лялька - більш.) - 22:15, 0:3 - Лялька (Коренчук, Мазур) - 25:45 , 0:4 - Мостовий (Романенко, Нікіфоров) - 32:31, 0:5 - Васильєв (Белухін) - 41:13, 0:6 - Нікіфоров (Григорьєв, Мостовий) - 45:48, 0:7 - Васильєв (Белухін) - 55:11.

ХК «Крижані Вовки»: Дуве (Романов - з 40:00); Фроленко (А) - Воронін (А), Сисак - Лісін, Федосов - Курпіч, -; Шабанов - Дворник (К) - Воробйов, Мікульчик - Овчинніков - Чуйков, Удовиченко - Боронило - Колядинський, Андрющенко.

ХК «Донбас»: Горячевських (Дьяченко); Сильницький - Романенко, Вілсон - Большаков, Каменьков - Пангелов-Юлдашев, Григорьєв - Жовнір; Лялька (А) - Мазур - Коренчук (А), Подзіньш - Белухін (К) - Васильєв, Рибчик - Разумов - Мостовий, Шабаров - Кузьмик - Нікіфоров.

Джерело: uhl.ua